Uviedli sme nového Woodyho Allena

Premiéru dlho očakávaného filmu režiséra Woodyho Allena Daždivý deň v New Yorku, ktorú sme zorganizovali v bratislavskom kine Mladosť slávnostne uviedla slovenská herečka Lucia Siposová. Predstavenia sa zúčastnili aj ďalšie známe tváre.

Čítajte viac
LIU•JO FW19-20

Pri príležitosti novej sezóny sme v LIU•JO Central usporiadali predstavenie kolekcie jeseň/zima 2019-2020. Najnovšie jesenné trendy si nenechali ujsť ani známe tváre so záujmom o módu ako Mariana Ďurianová, Emma Tekelyová či Soňa Müllerová. 

Čítajte viac
Slávnostná premiéra COLETTE

Predpremiéru filmu o slávnej francúzskej spisovateľke, ktorá šokovala parížsku spoločnosť v prvej polovici 20. storočia svojimi erotickými románmi, si prišlo do priestorov Cinema City Aupark pozrieť mnoho známych mien.

Čítajte viac
Predstavenie kolekcie LIU JO FW 2018

Príďte sa napapkať novej kolekcie LIU JO – takto neformálne pozývala dobratislavského OC Central známa talianska značka. Milovníci módy pozvaniena módny brunch prijali a vychutnali si ho.

Čítajte viac
Predstavenie kolekcie LIU JO SS17

Výnimočná sila a hlboké puto, aké môže vzniknúť len medzi ženami, sú totiž hlavným odkazom novej kolekcie talianskej módnej značky LIU JO, na ktorej predstavení sa obe zúčastnili.

Čítajte viac
osLÁVili sme LÁV

Novoročný event pre obchodných partnerov a spolupracovníkov spoločnosti Be Well Media, spojený s krstom magazínu LÁV.

Čítajte viac