Slávnostná premiéra filmu Dámsky klub

Na slovenskej slávnostnej premiére amerického filmu Dámsky klub sa zúčastnila celá plejáda krásnych dám slovenského šoubiznisu. Film oficiálne uviedla nestarnúca speváčka Gizka Oňová. 

„Babinec mi bol vždy blízky. Môžem povedať, že som jednou zo zrelých, možno i prezretá trocha, ale rozumiem aj mladej generácii, keďže mám tri deti a päť vnúčat. Dnešná doba je síce iná, ale sú veci, ktoré sú nemenné. Dôležitosť sa schádzať, mať okolo seba ľudí, ktorí sú k vám úprimní a dostávať od nich spätnú väzbu, či konáte dobre alebo nie,“ uviedla na úvod filmovej premiéry energická „svokra“. Vzápätí pokračovala: „Pred štyrmi rokmi som si myslela, že ma už nemôže nič prekvapiť. Potom som sa úplnou náhodou dostala k relácii Svokra, začala som chodiť do rodín a otvárať oči, čo všetko som ešte nevidela a nezažila. Zaujímavé je, že človeka posunú skôr tie negatívne zážitky, nie tie pozitívne. A tak, keď som sa dozvedela, že tieto štyri krásne dámy v mojom veku, hrdinky filmu Dámsky klub, tiež posunula náhoda a nie práve cenné dielo k tomu, aby zmenili svoje životy, povedala som si, že tento film musím vidieť.“

DD_02188jpg

DD_02263jpgDD_02145jpgDD_02140jpgDD_02370jpgDD_02255jpgDAMSKYklub_B1_NOlogos_PRINTjpg

Príbeh s hviezdnym obsadením, ktorý úprimnou dávkou humorných životných situácií rozosmial celú sálu, si v priestoroch CINEMA CITY bratislavského nákupného centra Eurovea nenechali ujsť tváre relácie Dámsky klub Soňa Müllerová, Karin Majtánová a Andrea Chabroňová, ich moderátorské kolegyne Ema Tekelyová, Marianna Ďurianová, herečka Zuzana Vačková, spisovateľka Evita Urbaníková, či fitnesska Zora Czoborová.