Uvedenie parfému FUCKING FABULOUS by TOM FORD

Jedna z najväčších div česko-slovenského šoubiznisu, Simona Krainová, ktorú pozná väčšina ľudí ako modelku a herečku z kultovej komédie Byl jednou jeden polda, prišla na Slovensko iba na skok, aby v parfumérii Douglas v OC Aupark slávnostne uviedla do života novú luxusnú vôňu Tom Ford s provokatívnym názvom Fucking Fabulous.


IMG_9590jpg

Simona má ako väčšina žien k luxusným parfumom veľmi pozitívny vzťah, rada ich používa s mierou, v mene hesla „menej je viac“. Na slávnostnom uvedení však prezradila, že napriek tomu sa jej míňajú veľmi rýchlo. „Veľmi rada totiž používam mužské vône. Vždy si prinesiem domov nejaký veľmi drahý parfum, môj muž sa doňho zamiluje a začne mi ho potajme kradnúť,“ uzavrela so smiechom. 

IMG_9700jpgIMG_9337jpg

S uvedením jej pomohol moderátor Michal Sabo, ktorý zhodnotil, že Toma Forda považuje za inšpiratívnu a fascinujúcu osobnosť aj preto, že sa nehanbí vysloviť svoj názor. „Tom Ford vždy jasne deklaroval, že ani keď máte na účte niekoľko miliárd, štýl si nemôžete kúpiť.“ Viac o zložení parfumu z línie Private Blend Perfume, ktorého exkluzivita sa odráža aj v jeho cene, povedala prítomným hosťom koordinátorka Tom Ford pre Slovensko, Lucia Tuššová. „Všetky vône Toma Forda sú špecifické a určené pre špecifických zákazníkov. Fucking Fabulous je orientálna vôňa. 

IMG_9773jpg

Najprv zacítite levanduľu, v srdci vanilku a napokon prichádzajú na rad šalvia, ambra a koža.“ Jej český kolega Martin Fortík, Tom Ford National Specialist pre ČR, doplnil, že CEO spoločnosti Estée Lauder mal pôvodne s kontroverzným názvom, navrhnutým Tomom Fordom, problém. „Zdalo sa mu to príliš. Ale keďže Tom Ford tvrdí, že sex a všetko, čo s ním súvisí, teda aj sprosté slová, predávajú, presadil si svoje. V Dubaji alebo v ázijských krajinách sa však táto vôňa predáva iba pod názvom Fabulous.“

IMG_9713jpgIMG_9538jpg

Na VIP prezentácii nového parfumu nechýbali známe tváre – Zuzana Belohorcová, Karolína Chomisteková, Evita Urbaníková Twardzik, Lucia Hurajová, Gabriela Drobová, Lucia Wirthová, Lucia Forman Habancová i Veronika Husárová.

IMG_9448jpgIMG_9468jpgIMG_9809jpgIMG_9704jpg